THE SMART TRICK OF DOğAL TAşLAR THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of doğal taşlar That Nobody is Discussing

The smart Trick of doğal taşlar That Nobody is Discussing

Blog Article

Sorusu aklımıza en çok takılan sorulardır. Burada taşın parlaklığına damarlı yapısına ve görüntüsüne bakmak yeterli olacaktır. Doğal Taşların gerçek olduğu nasıl anlaşılır sizleri bu konuda aydınlatmak istedik.

Ayrıca diğer taşların enerjisini artworkırmak için de kullanıldıkları bilinmektedir. Göz ve kalp sağlığını iyileştirmek için kullanılır. Ametist taşı mitolojide sarhoş etmeyen anlamına gelmektedir.

Doğada kendiliğinden bulunan ve insan eli değmeden elde edilen değerli taşların her birinin bir hikâyesi var. Değerli taş ve kristallerin iyileştirici enerjileri vardır. Doğum haritasında her burcun özel bir taşı olur.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Web page adresimi bu tarayıcıya kaydet.

 Kehribar tiroidin bir numaralı düşmaleıdır. Astım ve guatr'a fayda sağlar. Kişinin akciğerini temizler. Kullanamaya başladığınız andan itibaren aradaki farkı sizde göreceksiniz.

Gök mavisi ile doğanın yeşilinin birleşiminden oluşan kendine has bir rengi vardır. Denge taşı denme sebebi yer ve gök rengini içinde dengelediği içindir.

Şifalı oldukları inanılan doğal taşlar son derece güzel, dayanıklı ve nadirdir. Doğal taşlarla yeni ilgilenmeye başlayanlar, hangi taşın hangi burca ya da hangi soruna iyi geldiğine dair araştırmalar yapıyor. Biz de sizler doğal taşlar için doğal taşların özelliklerini detaylı bir şekilde derledik. Keyifli okumalar…

Akik taşı ismini Sicilya’da bulunan Achates Nehri’nden almıştır. Yemen taşı veya ölümsüz taş olarak bilinen Akik, çoğunlukla koyu kırmızı ve turuncu renginde olsada doğada çeşitli farklı renklerde bulunabilen bir doğal taştır.

Doğal taşlar nasıl arındırılır bunun için size birkaç önerimiz olacak. Doğal ve değerli taşlar kullanılırken belli aralıklarla bakım ve temizliği yapılmalıdır. Böylece zamanla içine çekmiş oldukları negatif enerjiden arınmış olurlar.

Doğal taşların enerjisiyle, hayatınızdaki eksiklikleri dengeleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Burcunuza iyi gelen doğal taşlar, enerjisiyle hayatınızı dengeler.

Doğada şeffaf ve sivri uçlu bir şekilde bulunan kristal kuvars, en popüler doğal taşların başında geliyor. “Usta şifacı” olarak bilinen kristal kuvars faydalarına baktığımızda, çakraları dengelediğini, enerjileri düzenlediğini ve kullanan kişiye konsantrasyon artışı sağladığını görüyoruz. Meditasyon ve yogada da sık sık kullanılıyor.

Yazımızın sonunda şunu da belirtmiş olayım. “Acaba hangi şifalı taş benim taşım” diye belirlemekte zorlanırsanız bence en iyi yol burçları takip etmek. Şifalı doğal taş seçiminizi, sağlık açısından en faydalı olana göre de belirleyebilirsiniz.

 Doğal taşlar arasında tansiyon için kullanılan doğal taş sedef taşıdır. Sedef taşının para ve bereket taşı olduğunu biliyoruz. Fakat tansiyon hastası müşterilerimizden de duyduklarımıza göre bunu doğruluyoruz.

Kaplan gözü bereket getirmesini sağlarken, ay taşı ise huzursuzluğun ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Bu taşların yanı sıra yengeç burcunun diğer doğal taşlarını da kullanması enerjisinin artmasına ve dengelenmesine lawnımcı olur.

Report this page